Kilka migawek z warsztatów „Rodzina w sieci”

Ruszył cykl pełnych pozytywnych emocji, wiedzy, trochę poważnych i trochę szalonych warsztatów z Pozytywnej Dyscypliny i Bezpieczeństwa w sieci.
Jeżeli ktoś jeszcze zastanawia się:
Czy warto inwestować czas w dokształcanie, bo przecież nie ma opłat, a ☕, 🍩 i 🍌🍇 też jest zapewniony 😁, to zapraszamy do przeczytania kilku powarsztatowych zwrotnych informacji.
💬 ” Mogę polecić warsztaty z PD i Bezpieczeństwa w sieci ponieważ to solidna dawka specjalistycznej wiedzy podana w prosty oraz praktyczny sposób. Jest to absolutna podstawa dla rodziców, nauczycieli, terapeutów i wszystkich osób pracujących nie tylko z dziećmi, ale z ludźmi w ogóle”. 
💬 „Warsztaty rozwijają, inspirują, poruszają bardzo trudne tematy, uwalniają emocje. Zapewniają bardzo dużo zajęć praktycznych w grupie, przykłady i przydatne skrypty”. 
💬 „Miła atmosfera, fajni ludzie, ogromny profesjonalizm prowadzących warsztaty, ogrom przydatnej wiedzy z zakresu pozytywnej dyscypliny oraz tak bardzo dużego problemu dotykającego ówczesnych rodziców jakim jest zapewnienie swoim pociechom bezpieczeństwa w sieci, odpowiedniego przygotowania ich do korzystania z urządzeń mających dostęp do internetu, mądre gospodarowanie czasem spędzanym przez nasze dzieci przed urządzeniami ekranowymi”. 
💬 „Warsztaty z PD z powodzeniem mogę polecić każdemu człowiekowi. Dzięki warsztatom można się wiele nauczyć i dowiedzieć o sztuce wychowania. PD to świetna opcja dla tych, którzy chcą się dowiedzieć więcej o sobie i dzieciach”.
💬 „Tak łatwo udało nam się zapomnieć jak to jest być dzieckiem, strach, lęk, problemy, które w świecie dorosłych są po prostu błahe, ucieczka przed problemami i negatywnymi uczuciami w e-świat… i tyle zagrożeń płynących z „drugiej strony ekranu”, a rozwiązanie nie jest przecież skomplikowane i pracochłonne – uśmiech, przytulenie, pozytywne wzmocnienie, kilka minut rozmowy o tym, co czuje rodzic. Warsztaty „Rodzina w sieci” to przypominajka dla rodziców = też kiedyś byliśmy dziećmi”
Zainteresowanych udziałem w kolejnych warsztatach zapraszamy do kontaktu 👱‍♀️
Shopping Cart