Mydełka – oferta

Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszej bogatej oferty mydełek ręcznie produkowanych przez Stowarzyszenie dla Osób Potrzebujących Pomocy „Razem” w Skrzynnie. W ofercie znajdą Państwo mydełka glicerynowe bez dodatków lub z dodatkami (aromat, barwnik, susz, brokat, itp.), a także wyprodukowane z bazy mydlanej z koziego mleka. Starannie zapakowane, o wyjątkowym kształcie, kolorze, zapachu z pewnością może stać się nietuzinkowym, doskonałym prezentem na każdą okazję lub stanowić jego subtelny dodatek.

Ceny mydełek kształtują się od 6.50 zł/szt. (w zależności od wielkości zamówienia istnieje możliwość negocjacji oferty cenowej). 

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień:

kom. 602 691 683

e-mail: strazem@wp.pl

 

 

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty wyrobów mydlanych.

1 thought on “Mydełka – oferta”

  1. Podopieczni Domu Pomocy Spolecznej w Skrzynnie, Osrodka Szkolno – Wychowawczego w Gromadzicach oraz w Zespolu Szkol Specjalnych w Wieluniu mieli okazje wziac udzial w niecodziennych warsztatach integracyjnych. Zajecia poprowadzilo Stowarzyszenie dla Osob Potrzebujacych Pomocy „Razem” z siedziba w Skrzynnie Warsztaty mydlarskie to niecodzienne zajecia edukacyjne, ktore przeniosly niepelnosprawne osoby, zarowno dzieci, mlodziez jak i osoby dorosle w czasy, kiedy mydlo bylo produktem unikatowym. Uczestnicy warsztatow mieli okazje poznac historie skrywane przez male mydelka i kule kapielowe, a przede wszystkim wlasnorecznie i samodzielnie stworzyc swoje unikalne mydelko o wybranym ksztalcie, kolorze, zapachu i z wyjatkowymi dodatkami, a ponadto kule do kapieli w wybranych przez siebie kolorach i zapachach.

Comments are closed.

Shopping Cart