TANIEC ZWIERCIADŁEM DUSZY….

Zima za oknem psoci, a u nas czas na wspomnienia. Pamiętacie??? W tak mroźne dni z przyjemnością wracamy do gorących rytmów, nauki tańca poprzez wspaniałą zabawę – czy już pamiętacie? Tak, tak, to właśnie warsztaty taneczne odbywające się w ramach realizacji zadania pod nazwą “Taniec łączy pokolenia”, sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.
Od dnia 15 września rozpoczął się organizowany przez Stowarzyszenie cykl warsztatów tanecznych w ramach realizacji zadania pod nazwą “Taniec łączy pokolenia”, sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.
Warsztaty odbywały się w 10 placówkach (szkołach, ośrodkach kultury) na terenie powiatu wieluńskiego, a udział w nich bierze ponad 200 osób w różnych grupach wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli oraz seniorzy). Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i wszyscy uczestnicy oraz instruktorzy tańca z wielką radością uczestniczyli w nich aktywnie. Niestety stan epidemii uniemożliwił kontynuację zajęć w formie stacjonarnej i niestety zostały one czasowo zawieszone. Jednak wspólna praca i zaangażowanie pozwoliły wznowić warsztaty, tym razem online. Niestety dość spora część uczestników z różnych przyczyn nie zdecydowała się na kontynuację niestacjonarnej formy warsztatów, a dla wszystkich, którzy aktywnie uczestniczyli w zajęciach i wspólnie z nami je zakończyli (nagranie filmików) organizator przewidział oprócz dyplomów ukończenia zajęć tanecznych również upominki . Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy wszystkich zaangażowanym. Mamy nadzieję, że kolejny rok umożliwi nam realizację zadania, które cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Taniec to pasja, to sposób na nudę i odpoczynek, dzięki niemu możesz wyrazić więcej niż tylko słowa:
„Wszystko, co chcesz powiedzieć można wyrazić tańcem, wtedy jest to proste i łatwe” – Heywood Broun
2020-11-30
Shopping Cart