Stowarzyszenie dla Osób Potrzebujących Pomocy „Razem” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału placówki oświatowo – wychowawcze oraz instytucje pomocy społecznej z powiatu wieluńskiego do wzięcia udziału w zadaniu publicznym: „Warsztaty z wyrobu mydełek oraz kul do kąpieli”.

Projekt realizowany będzie na terenie powiatu wieluńskiego, którego celem jest zorganizowanie bezpłatnych warsztatów rękodzielniczych. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest złożenie formularza zgłoszeniowego, natomiast możliwość przystąpienia do warsztatów będzie uwarunkowana kolejnością składanych zgłoszeń. Głównym celem warsztatów jest rozbudzenie kreatywności uczestników podczas twórczej zabawy przy tworzeniu swojego własnego, niepowtarzalnego mydła oraz kul kąpielowych. Dodatkowo warsztaty będą wzbogacone o elementy edukacyjne związane z dbałością o higienę. 

Informacje dotyczące sposobu składania zgłoszeń podane są na plakacie.

Zadanie współfinansowane ze środków otrzymanych od Powiatu Wieluńskiego w ramach projektu: „Wspieranie aktywnych form integracji społecznej niepełnosprawnych mieszkańców powiatu wieluńskiego”.

 

Shopping Cart